Location : Home > A > ABL-40.000MHZ-B2
ABL-40.000MHZ-B2
Share on FacebookShare on Facebook
ABL-40.000MHZ-B2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABL-40.000MHZ-B2 CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF T/H 57279 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABL-40.000MHZ-B2 ROHS 25600 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-130-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-130-41-004101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-130-41-004101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325303-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws