Location : Home > A > A20221004
A20221004
Share on FacebookShare on Facebook
A20221004 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M804-003-01NF12-201SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 12C 10#23 2#12 SKT REC OM
TV07RW-17-35AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 55C 55#22D PIN J/N RECP
2M804-003-07ZNU8-200SB Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 6C 4#23 2#20 SKT RECP OM
D15S24A6RL22LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder Paste
416-83-246-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1746875-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)
1746875-2 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ CONN PLUG 8POS BLK FREE HANGING Unitronix Electronics Limited
1746875-2 TE Connectivity AMP Connectors 288510 2016+ CONN PLUG 8POS BLK FREE HANGING Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55101-T1104LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
55101-T1104LF Amphenol FCI 147280 2016+ HEADER BERGSTIK SMT Unitronix Electronics Limited
55101-T1104LF IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1564516-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Green
3-1564516-1 IC 56100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1564516-1 TE Connectivity AMP Connectors 157810 2016+ 10POS MIXEDTAB HSGASSY Unitronix Electronics Limited
3-1564516-1 TE Connectivity AMP Connectors 288450 2016+ 10POS MIXEDTAB HSGASSY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1400201:0061 Phoenix Contact 157280 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
0026602090 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
890-80-020-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
890-80-020-20-001101 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-80-020-20-001101 Preci-Dip 147200 2016+ CONN HDR 20POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-80-020-20-001101 Preci-Dip 287530 2016+ CONN HDR 20POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-647168-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
3-647168-2 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3-647168-2 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-647168-2 TE Connectivity AMP Connectors 147490 2016+ CONN HEADER 2POS VERT .100 GOLD Unitronix Electronics Limited