Location : Home > A > A20221003
A20221003
Share on FacebookShare on Facebook
A20221003 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FFA.0E.725.CNS Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories COLLET FFA.0E. - 2.5MM DIA
0674911039 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors 1.27MM HIGH SPEED PLUG VERT
DL60R22-19S6-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
5747459-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
09651616712 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
68000-203 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68000-203 FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
68000-203 FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
68000-203 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
57102-F02-02LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
57102-F02-02LF Amphenol FCI 157370 2016+ CONN HEADER STRT Unitronix Electronics Limited
57102-F02-02LF IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387207417 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1051032:0094 Phoenix Contact 157420 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
151-80-632-00-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SOLDER TAIL 2.54MM
151-80-632-00-016101 IC 57160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
151-80-632-00-016101 Preci-Dip 147170 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
151-80-632-00-016101 Preci-Dip 278310 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
265A67-41 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CONN TERM BLK HINGED CVR 41POS
265A67-41 Curtis Industries 147290 2016+ CONN TERM BLK HINGED CVR 41POS Unitronix Electronics Limited
265A67-41 Curtis Industries 288810 2016+ CONN TERM BLK HINGED CVR 41POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
265A67-41 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-87-112-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-87-112-41-001101 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-87-112-41-001101 Preci-Dip 147560 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-87-112-41-001101 Preci-Dip 297610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-83-003-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-83-003-40-001101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-003-40-001101 Preci-Dip 298590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
115-87-210-41-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
316-43-120-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold