Location : Home > 9 > 9T08052A24R0DBHFT
9T08052A24R0DBHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A24R0DBHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A24R0DBHFT RES SMD 24 OHM 0.5 1/8W 0805 801800 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9T08052A24R0DBHFT RES SMD 24 OHM 0.5 1/8W 0805 801800 Yageo 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
9T08052A24R0DBHFT RES SMD 24 OHM 0.5 1/8W 0805 797700 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
9T08052A24R0DBHFT RES SMD 24 OHM 0.5 1/8W 0805 1347700 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
89450110 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 60W