Location : Home > R > R24P205D/P/R6.4
R24P205D/P/R6.4
Share on FacebookShare on Facebook
R24P205D/P/R6.4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MP6-2U-1E-4NN-00 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP6-2U-1E-4NN-00 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC5-2415SRW/H4/A/M/CTRL/X2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 15V 5W
6-1415034-1 Relays Relay Sockets Relay Socket DIN Rail
6-1415034-1 658974 13+ fenkey electronics co.,ltd
6-1415034-1 658974 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
6-1415034-1 658974 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
6-1415034-1 658974 13+ Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
2952350 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil DIN Rail
2952350 Phoenix Contact 27850 15+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2952350 Phoenix Contact 42315 1538+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V Alphatek Technology Limited
2952350 Phoenix Contact 42315 1538+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.