Location : Home > 9 > 9T08052A1871BAHFT
9T08052A1871BAHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A1871BAHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A1871BAHFT RES SMD 1.87K OHM 0.1 1/8W 0805 695900 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
9T08052A1871BAHFT RES SMD 1.87K OHM 0.1 1/8W 0805 590700 Yageo 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
9T08052A1871BAHFT RES SMD 1.87K OHM 0.1 1/8W 0805 1343200 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9T08052A1871BAHFT RES SMD 1.87K OHM 0.1 1/8W 0805 677300 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HD15-6-A+ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 90W
HD15-6-A+ N/A 99600 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
QPD-50-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 50W