Location : Home > C > CRCW04029M10FKED
CRCW04029M10FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04029M10FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04029M10FKED RES SMD 9.1M OHM 1 1/16W 0402 579000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW04029M10FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 9.1Mohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd