Location : Home > 9 > 9C20000079
9C20000079
Share on FacebookShare on Facebook
9C20000079 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C20000079 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
34-0508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 34POS GOLD
34-0508-21 Aries Electronics 147520 2016+ CONN SOCKET SIP 34POS GOLD Unitronix Electronics Limited
34-0508-21 Aries Electronics 273850 2016+ CONN SOCKET SIP 34POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34-0508-21 IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1709570000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1709570000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 22POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1709570000 Weidmuller 157880 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1709570000 Weidmuller 297470 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37070-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37070-15-0 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37070-15-0 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1601960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1601960000 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1601960000 Weidmuller 147040 2016+ SLD 5.08/38/90G 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
2-1986344-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 50 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2-1986344-5 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK HDR 50POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1986344-5 TE Connectivity AMP Connectors 299050 2016+ TERM BLOCK HDR 50POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1708459 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1708459 Phoenix Contact 157230 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1708459 Phoenix Contact 299190 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0345660803 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 80 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray
1883150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole