Location : Home > 9 > 9C08052A1R87FGHFT
9C08052A1R87FGHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9C08052A1R87FGHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C08052A1R87FGHFT RES SMD 1.87 OHM 1 1/8W 0805 585200 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CAR2512TEBX5Z01A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 2500W
CAR2512TEBX5Z01A ITT 38230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CAR2512TEBX5Z01A ITT 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GPC80E Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 80W
GPC80E IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPC80E NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GPC80E SL Power Electronics Manufactu 8000 2012+ POWER SUPPLY SWITCHER 80W QUAD SIMEN Electronics Co.,Ltd