Location : Home > 9 > 9T08052A8451CBHFT
9T08052A8451CBHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A8451CBHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A8451CBHFT RES SMD 8.45K OHM 0.25 1/8W 896100 Yageo 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
9T08052A8451CBHFT RES SMD 8.45K OHM 0.25 1/8W 604400 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9T08052A8451CBHFT RES SMD 8.45K OHM 0.25 1/8W 604400 Yageo 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GSC20-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5.1V 20W
GSC20-5 789546 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GSC20-5 IC 38560 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
GSC20-5 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GSC20-5 Semiconductor 21443 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MY4Z DC48 (S) Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Socketable
MY4Z DC48 (S) NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MY4Z DC48 (S) Omron 42335 1538+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MY4Z DC48 (S) Omron 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V Ameyic Electronics Limited