Location : Home > 9 > 9C04021A2000JLHF3
9C04021A2000JLHF3
Share on FacebookShare on Facebook
9C04021A2000JLHF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C04021A2000JLHF3 RES SMD 200 OHM 5 1/16W 0402 598200 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S82Y-VK10F Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories S8VK FRONT MTG BKT ALL
S82Y-VK10F IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP4-2J-2J-00 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP4-2J-2J-00 NEW 88210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DTS120250UTC-P5P Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
DTS120250UTC-P5P IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DTS120250UTC-P5P NEW 95350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC5-0515SRW/H2/A/SMD-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 4.5-9VIN 15VOUT
R12P23.3D/P/R8 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 2W 12VIN +/-3.3VOUT
R12P23.3D/P/R8 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R12P23.3D/P/R8 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R12P23.3D/P/R8 Recom Power 17484 12+ 7-SIP Module (5 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
8530720000 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil DIN Rail
8530720000 Weidmuller 42445 1538+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
8530720000 Weidmuller 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V Ameyic Electronics Limited
8530720000 Weidmuller 88450 1525+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8530720000 Weidmuller 9000 12+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor