Location : Home > C > CRCW04025M60FKED
CRCW04025M60FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04025M60FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04025M60FKED RES SMD 5.6M OHM 1 1/16W 0402 581500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW04025M60FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 5.6Mohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW04025M60FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 5.6Mohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com