Location : Home > 9 > 9B-4.096MBBK-B
9B-4.096MBBK-B
Share on FacebookShare on Facebook
9B-4.096MBBK-B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9B-4.096MBBK-B CRYSTAL 4.0960MHZ 20PF T/H 78310 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9B-4.096MBBK-B CRYSTAL 4.0960MHZ 20PF T/H 57429 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9B-4.096MBBK-B CRYSTAL 4.0960MHZ 20PF T/H 62155 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-145-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-043-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
39870-0104 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
39870-0104 Molex 15000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
39870-0104 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
39870-0104 Molex 15000 15+ connector Futune Electronics Co.Limitd
39870-0104 Molex Connector Corporation 157770 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796697-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-796697-7 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796697-7 TE Connectivity AMP Connectors 297590 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-13-322-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
110-13-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-13-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157440 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-13-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277330 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-13-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .300 22POS EKT Electronics Co., Ltd
833-87-080-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
T38442-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38442-14-0 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38442-14-0 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433111-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws