Location : Home > M > M80-5100842
M80-5100842
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40-6553-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-6553-10 Aries Electronics 157790 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-6553-10 Aries Electronics 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6553-10 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-41-120-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold