Location : Home > 9 > 963224-2000-AR-PR
963224-2000-AR-PR
Share on FacebookShare on Facebook
963224-2000-AR-PR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
963224-2000-AR-PR CONN SOCKET DUAL 24POS GOLD SMD 288130 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963224-2000-AR-PR ROSH 7855 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
963224-2000-AR-PR N/A 861 N/A N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09-52-3043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
66925-040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5452840 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5452840 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452840 Phoenix Contact 147650 2016+ BCVP-508RF-19 BK Unitronix Electronics Limited
5452840 Phoenix Contact 297930 2016+ BCVP-508RF-19 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-061-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 61 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-061-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-061-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 61POS SNGL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-061-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 61POS SNGL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5-104068-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1981827 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1981827 Phoenix Contact 157560 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1981827 Phoenix Contact 297530 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5601230300 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)