Location : Home > 2 > 20021321-00064D1LF
20021321-00064D1LF
Share on FacebookShare on Facebook
20021321-00064D1LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20021321-00064D1LF CONN RCPT 64POS SMD GOLD 288530 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00064D1LF CONN RCPT 64POS SMD GOLD 147260 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-83-136-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-136-41-035101 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-83-136-41-035101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-83-136-41-035101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395254008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
803-83-028-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-028-30-480101 Preci-Dip 147420 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-028-30-480101 Preci-Dip 288490 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com