Location : Home > 9 > 95Z1D-Z33-EA0/320L
95Z1D-Z33-EA0/320L
Share on FacebookShare on Facebook
95Z1D-Z33-EA0/320L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
95Z1D-Z33-EA0/320L DIP 2000 bourns 2014+ WLParts Electronics ltd
95Z1D-Z33-EA0/320L Standard 80000 BOURNS 13~17+ 1-3Days HCI
95Z1D-Z33-EA0/320L n/a 73500 Bourns n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3299W-1-505 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5M Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3299W-1-505 Electronics 27841 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3299W-1-505 IC 36730 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3299W-1-505 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3299W-1-505 STOCK 43590 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3299W-1-251LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 250 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3299W-1-251LF Bourns 18010 12+ TRIMMER 250 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3299W-1-251LF IC 59560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B41-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W
VI-B41-MY-F1 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B41-MY-F1 NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NJ-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W
VI-2NJ-MY-F3 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NJ-MY-F3 NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNM-MX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W
VE-JNM-MX-F4 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNM-MX-F4 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWY-IW-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W