Location : Home > V > V300C24C75BL2
V300C24C75BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V300C24C75BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V300C24C75BL2 MODULE 87 VICOR NEW+ INSTOCK MKB International Tech. GmbH
V300C24C75BL2 MODULE 87 VICOR NEW+ STOCK ZhanPeng Module Supply Co., Ltd.
V300C24C75BL2 62 VICOR CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
V300C24C75BL2 300V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V300A8M400BN Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W
V300A8M400BN IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V300A8M400BN NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NH-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W