Location : Home > 9 > 940C6P33K-F
940C6P33K-F
Share on FacebookShare on Facebook
940C6P33K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
940C6P33K-F Film Capacitors 0.33uF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
940C6P33K-F Film Capacitors 0.33uF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
940C6P33K-F Film Capacitors 0.33uF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
940C6P33K-F CAP FILM 0.33UF 600VDC AXIAL 593800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
940C6P33K-F CAP FILM 0.33UF 600VDC AXIAL 1239100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com