Location : Home > 9 > 935C4W10K-F
935C4W10K-F
Share on FacebookShare on Facebook
935C4W10K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
935C4W10K-F Film Capacitors POLY MET 400V 10uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
935C4W10K-F Film Capacitors POLY MET 400V 10uF 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
935C4W10K-F CAP FILM 10UF 400VDC AXIAL 581400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
935C4W10K-F CAP FILM 10UF 400VDC AXIAL 1226700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com