Location : Home > M > MIN02-002EC241J-F
MIN02-002EC241J-F
Share on FacebookShare on Facebook
MIN02-002EC241J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MIN02-002EC241J-F CAP MICA 240PF 300V 5 SMD 794100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MIN02-002EC241J-F Mica Capacitors 240pF 300Volts -20+100ppm Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MIN02-002EC241J-F Mica Capacitors 240pF 300Volts -20+100ppm Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd