Location : Home > 9 > 929984-01-22-RK
929984-01-22-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929984-01-22-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929984-01-22-RK CONN SOCKET 22POS STR .100 TIN 297870 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-22-RK CONN SOCKET 22POS STR .100 TIN 157350 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1772060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1772060000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1772060000 Weidmuller 147750 2016+ CONN TERM BLK ZDU 2.5-2 Unitronix Electronics Limited
1772060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK ZDU 2.5-2 EKT Electronics Co., Ltd
1772060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK ZDU 2.5-2 TPC Global Service Co.Ltd.
6-147100-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
127-93-428-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
127-93-428-41-002000 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
127-93-428-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
127-93-428-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
127-93-428-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN SHRINK .400 28POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd