Location : Home > A > ASFLMB-30.000MHZ-EC-T
ASFLMB-30.000MHZ-EC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMB-30.000MHZ-EC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMB-30.000MHZ-EC-T OSC MEMS 30.000MHZ LVCMOS SMD 88050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMB-30.000MHZ-EC-T OSC MEMS 30.000MHZ LVCMOS SMD 42045 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMB-30.000MHZ-EC-T OSC MEMS 30.000MHZ LVCMOS SMD 88050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMB-30.000MHZ-EC-T OSC MEMS 30.000MHZ LVCMOS SMD 57469 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
68683-220LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68683-220LF Amphenol FCI 147290 2016+ CONN RCPT 40POS .100 DBL GOLD Unitronix Electronics Limited
68683-220LF Amphenol FCI 288810 2016+ CONN RCPT 40POS .100 DBL GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68683-220LF IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D3082-05 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Non-Insulated 0.400" (10.16mm) Gold
D3082-05 8687 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
D3082-05 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D3082-05 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-003-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-003-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-003-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-003-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 3POS SNGL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0705550042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-1969593-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 26 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
2-1969593-6 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325303-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325303-23-0 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1702110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1702110000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 90 12POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1702110000 Weidmuller 157540 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1969613-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)