Location : Home > 9 > 929984-01-10-RK
929984-01-10-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929984-01-10-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929984-01-10-RK CONN RCPT 10POS STR .100 TIN 8000 3M 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
929984-01-10-RK CONN RCPT 10POS STR .100 TIN 298170 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-10-RK CONN RCPT 10POS STR .100 TIN 8000 3M 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3001420 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-30 AWG
3001420 Phoenix Contact 147630 2016+ CONN TERM BLK DIN RAIL 12-30 AWG Unitronix Electronics Limited
3001420 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
1755600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1755600000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1755600000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 90 22POS AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1755600000 Weidmuller 146950 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
803-87-082-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0448120031 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold