Location : Home > S > SIT8008ACT3-30S
SIT8008ACT3-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT3-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 139590 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 57239 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-156-15-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 156POS GOLD
510-83-156-15-061101 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-156-15-061101 Preci-Dip 157350 2016+ CONN SOCKET PGA 156POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-156-15-061101 Preci-Dip 277910 2016+ CONN SOCKET PGA 156POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-43-162-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-160-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
562011110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562011110 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-017-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-017-40-001101 Preci-Dip 157460 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-017-40-001101 Preci-Dip 297770 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-350778-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.250" (6.35mm)
1-350778-2 N/A 1094 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1-350778-2 TE Connectivity AMP Connectors 157480 2016+ CONN U-MNL CAP 2POS 94V-0 RED Unitronix Electronics Limited
1-350778-2 TE Connectivity AMP Connectors 278270 2016+ CONN U-MNL CAP 2POS 94V-0 RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com