Location : Home > 9 > 929400-01-24-RK
929400-01-24-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929400-01-24-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929400-01-24-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929400-01-24-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS 278810 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929400-01-24-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 6POS TIN
06-0501-30 Aries Electronics 156930 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS TIN Unitronix Electronics Limited
06-0501-30 Aries Electronics 278710 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06-0501-30 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546935-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546935-4 TE Connectivity AMP Connectors 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1-1546935-4 TE Connectivity AMP Connectors 298970 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com