Location : Home > 8 > 8W-24.576MBE-T
8W-24.576MBE-T
Share on FacebookShare on Facebook
8W-24.576MBE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
8W-24.576MBE-T OSCILLATOR XO 24.576MHZ CMOS SMD 88510 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
8W-24.576MBE-T OSCILLATOR XO 24.576MHZ CMOS SMD 57759 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8W-24.576MBE-T OSCILLATOR XO 24.576MHZ CMOS SMD 62485 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
8W-24.576MBE-T OSCILLATOR XO 24.576MHZ CMOS SMD 88510 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-83-624-41-007101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
116-83-624-41-007101 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-83-624-41-007101 Preci-Dip 157050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-83-624-41-007101 Preci-Dip 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3009118 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 1/0-6 AWG
3009118 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3009118 Phoenix Contact 287590 2016+ FEED-THRU TERM BLOCK 20MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com