Location : Home > C > CSX-252FAE20000000T
CSX-252FAE20000000T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-012-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-012-61-001000 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-012-61-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147260 2016+ CONN SOCKET 12POS .100 L.104 Unitronix Electronics Limited
801-93-012-61-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 289210 2016+ CONN SOCKET 12POS .100 L.104 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
124-93-316-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
124-93-316-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
124-93-316-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
124-93-316-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
124-93-316-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 4 LVL .300 16POS EKT Electronics Co., Ltd
2-1546109-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1546109-1 IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546109-1 TE Connectivity AMP Connectors 156940 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546109-1 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0719730331 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
32-3570-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS GLD
32-3570-11 Aries Electronics 147270 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS GLD Unitronix Electronics Limited
32-3570-11 Aries Electronics 288550 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-128-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-128-41-001101 Preci-Dip 157220 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0395233923 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
8FM-38-0010-02-146191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
8FM-38-0010-02-146191 Preci-Dip 157710 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
8FM-38-0010-02-146191 Preci-Dip 297410 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0705450038 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0705450038 MISC 990 AVAIL BICO TRADING COMPANY
1890070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1890070000 Weidmuller 157310 2016+ BLT 5.08/10/180LH SN OR Unitronix Electronics Limited
5-102203-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-102203-9 Electronics 25249 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-102203-9 Electronics 25249 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1644790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 (Mate), 16 (Input) Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1644790000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLDT 5.08 8POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1644790000 Weidmuller 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1644790000 Weidmuller 287910 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com