Location : Home > 8 > 81CNQ045ASM
81CNQ045ASM
Share on FacebookShare on Facebook
81CNQ045ASM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
81CNQ045ASM 645978 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
81CNQ045ASM DIODE SCHOTTKY 45V 40A D61-8-SM 791700 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3208126 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 14-26 AWG