Location : Home > 8 > 80CNQ040ASM
80CNQ040ASM
Share on FacebookShare on Facebook
80CNQ040ASM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
80CNQ040ASM 645978 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
80CNQ040ASM DIODE SCHOTTKY 40V 40A D61-8-SM 8000 Vishay/Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433300-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433300-11-0 IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387507825 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1633560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 46 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1633560000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1633560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 46POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1633560000 Weidmuller 156980 2016+ TERM BLOCK HDR 46POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1555610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1555610000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1555610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 90 8POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1555610000 Weidmuller 147080 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
812-22-057-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 57 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-057-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-057-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-057-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .410 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-057-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd