Location : Home > 8 > 80ZLJ27M6.3X11
80ZLJ27M6.3X11
Share on FacebookShare on Facebook
80ZLJ27M6.3X11 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
80ZLJ27M6.3X11 CAP ALUM 27UF 20 80V RADIAL 799500 Rubycon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
80ZLJ27M6.3X11 CAP ALUM 27UF 20 80V RADIAL 904700 Rubycon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
80ZLJ27M6.3X11 CAP ALUM 27UF 20 80V RADIAL 799500 Rubycon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
80ZLJ27M6.3X11 CAP ALUM 27UF 20 80V RADIAL 1540000 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-20-9 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD