Location : Home > 7 > 7W-2.048MBE-T
7W-2.048MBE-T
Share on FacebookShare on Facebook
7W-2.048MBE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7W-2.048MBE-T OSCILLATOR XO 2.048MHZ CMOS SMD 88710 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7W-2.048MBE-T OSCILLATOR XO 2.048MHZ CMOS SMD 57829 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7W-2.048MBE-T OSCILLATOR XO 2.048MHZ CMOS SMD 62555 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
7W-2.048MBE-T OSCILLATOR XO 2.048MHZ CMOS SMD 88710 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1413700000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
823-S1-014-30-015101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 14 Position Spring Piston Connector Surface Mount
823-S1-014-30-015101 Preci-Dip 147230 2016+ CONN SPRING LOAD 14POS SMT 6.5MM Unitronix Electronics Limited
823-S1-014-30-015101 Preci-Dip 299150 2016+ CONN SPRING LOAD 14POS SMT 6.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1688080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1688080000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688080000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 22POS LH BK TPC Global Service Co.Ltd.
1688080000 Weidmuller 147780 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
15-45-0924 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
15-45-0924 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5439497 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5439497 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5439497 Phoenix Contact 146980 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5439497 Phoenix Contact 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172341-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm)
172341-1 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
172341-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
172341-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 12POS MINI-MATE-N-LOK EKT Electronics Co., Ltd
172341-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 12POS MINI-MATE-N-LOK SIMEN Electronics Co.,Ltd
PEC05SGBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PEC05SGBN IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEC05SGBN NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEC05SGBN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10127721-021LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Plug Connector Through Hole Tin
10127721-021LF Amphenol FCI 157660 2016+ MINITEK PWR3.0 VT HEADER Unitronix Electronics Limited
10127721-021LF FCI 1615 NEW+ A-ONE Electronics Co., Ltd.
10127721-021LF FCI 1870 NEW+ VENDOR COMPONENTS INC.
4-794622-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
4-794622-0 Distributor 173010 17+ 17+ Microtranik Components sales@microtranik.com
4-794622-0 Electronics 26509 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-794622-0 Electronics 26509 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2029304-1 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5438223 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)