Location : Home > 4 > 445W2XC30M00000
445W2XC30M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W2XC30M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W2XC30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 16PF SMD 139380 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W2XC30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 16PF SMD 41605 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445W2XC30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 16PF SMD 139380 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445W2XC30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 16PF SMD 57029 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W2XC30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 16PF SMD 98090 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK44612030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44612030 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44612030 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-3513-11H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-3513-11H Aries Electronics 157850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-3513-11H Aries Electronics 277990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104-13-424-41-770000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
104-13-424-41-770000 IC 59700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-424-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104-13-424-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
104-13-424-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387290796 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC WW 23 ASY
1437504-7 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-5 8POS GOLD
1437504-7 IC 59280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1437504-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1437504-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET LAMP GOLD 8060 SER EKT Electronics Co., Ltd
1703250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1703250000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 270 5POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1703250000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 270 5POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1703250000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 270 5POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1376560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1376560000 Weidmuller 147690 2016+ SLAD 48/180 3.2SN ORG Unitronix Electronics Limited
1376560000 Weidmuller 297610 2016+ SLAD 48/180 3.2SN ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
65240-002LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.100" (2.54mm)
65240-002LF FCI 20000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
65240-002LF FCI 8000 2012+ CONN HOUSING 2POS .100 SINGLE EKT Electronics Co., Ltd
1769117 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1769117 Phoenix Contact 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1769117 Phoenix Contact 298270 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3020-20-0200-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3020-20-0200-00 CNC Tech 147150 2016+ IDC BOX HEADER .100 20POS Unitronix Electronics Limited
3020-20-0200-00 CNC Tech 297310 2016+ IDC BOX HEADER .100 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66201111122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
66201111122 S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
66201111122 Wurth Electronics Inc 157190 2016+ WR-MPC3 POWER CONNECTOR 11POS Unitronix Electronics Limited
66201111122 Wurth Electronics Inc 288670 2016+ WR-MPC3 POWER CONNECTOR 11POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com