Location : Home > 7 > 7M12000057
7M12000057
Share on FacebookShare on Facebook
7M12000057 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7M12000057 50000 TXC 15+ Excellent Electronics Components Inc
7M12000057 50000 TXC 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-2810-90 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-2810-90 Aries Electronics 157470 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN Unitronix Electronics Limited
08-2810-90 Aries Electronics 156930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-2810-90 Aries Electronics 278710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953122-2000-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953122-2000-AR-TP 3M 288370 2016+ CONN SOCKET 22POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953122-2000-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 22POS 2MM VERT SMD TPC Global Service Co.Ltd.
953122-2000-AR-TP IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HIF3H-40DB-2.54DS(91) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
310-87-133-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-87-133-41-105101 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-133-41-105101 Preci-Dip 146990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
44764-0801 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
1501060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1501060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLT 5.08 17POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1501060000 Weidmuller 147290 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1501060000 Weidmuller 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
103653-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)
103653-1 IC 65300 15+ Compliant Pb-Free Ameyic Electronics Corp.
103653-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 2POS .1 POL UNLOAD EKT Electronics Co., Ltd
103653-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 2POS .1 POL UNLOAD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-1546686-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
3-1546686-1 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1034270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1034270000 Weidmuller 157550 2016+ CONN HEADER 28POS 3.81MM R/A GN Unitronix Electronics Limited
1034270000 Weidmuller 298210 2016+ CONN HEADER 28POS 3.81MM R/A GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929700-06-13 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929700-06-13 3M 147720 2016+ CONN HEADER 13POS STR .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929700-06-13 3M 289130 2016+ CONN HEADER 13POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-2029059-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1-2029059-6 N/A 863 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1-2029059-6 TE Connectivity AMP Connectors 157330 2016+ CONN HEADER 16POS VERT 4.2MM TIN Unitronix Electronics Limited
1-2029059-6 TE Connectivity AMP Connectors 289190 2016+ CONN HEADER 16POS VERT 4.2MM TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com