Location : Home > S > SIT1602ACR7-30S
SIT1602ACR7-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACR7-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACR7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139370 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACR7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 57019 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACR7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 98690 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
03-71250-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 3POS TIN
03-71250-10 Aries Electronics 157690 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS TIN Unitronix Electronics Limited
03-71250-10 Aries Electronics 278990 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3031694 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Ground, Earth Green, Yellow 10-28 AWG