Location : Home > 7 > 7C50032001
7C50032001
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TS17315C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS17315C00J0G Amphenol FCI 157530 2016+ 381 TB PLU PLU WF HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS17315C00J0G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS17315C00J0G NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452270 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole