Location : Home > O > OSTVN18A150
OSTVN18A150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVN18A150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVN18A150 TERM BLOCK RISING CLAMP 18POS 157680 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F2401XCLR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F2401XCLR CTS-Frequency Controls 140060 17+/18+ CRYSTAL 24.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F2401XCLR CTS-Frequency Controls 140060 NEW RoHS CRYSTAL 24.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F2401XCLR CTS-Frequency Controls 32285 1538+ CRYSTAL 24.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F2401XCLR CTS-Frequency Controls 57709 2015+ CRYSTAL 24.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PDZ16B,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 400MW SOD323
PDZ16B,115 40236 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PDZ16B,115 Distributor 162490 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
PDZ16B,115 NXP Semiconductors 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PDZ16B,115 STOCK 43710 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
C3392-12.288 Crystals and Oscillators Oscillators 12.288MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 18mA Enable/Disable
C3392-12.288 Crystek Corporation 57119 2015+ OSC XO 12.288MHZ HCMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C3392-12.288 IC 37142 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3060092 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3060092 Phoenix Contact 157860 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3060092 Phoenix Contact 298470 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1793700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1793700000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1793700000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 180 2POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1793700000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 180 2POS BK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1793700000 Weidmuller 288690 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0484090004 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked USB 3.0, Super Speed Receptacle Connector 18 Position Through Hole, Vertical
796684-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796684-3 TE Connectivity AMP Connectors 298590 2016+ TERM BLOCK RCPT 3POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796684-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT 3POS R/A 5MM EKT Electronics Co., Ltd
796684-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT 3POS R/A 5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd