Location : Home > 7 > 767143563GPTR13
767143563GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
767143563GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767143563GPTR13 RES ARRAY 56K OHM 7 RES 14SOIC 793100 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767143563GPTR13 RES ARRAY 56K OHM 7 RES 14SOIC 793100 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767143563GPTR13 RES ARRAY 56K OHM 7 RES 14SOIC 903100 CTS Resistor Products NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163823G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC
766163823G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 82Kohms 16Pin 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd
766163823G CTS Resistor Products 896000 2015+ RES ARRAY 82K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com