Location : Home > R > RMCF2010JT560R
RMCF2010JT560R
Share on FacebookShare on Facebook
RMCF2010JT560R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RMCF2010JT560R RES 560 OHM 3/4W 5 2010 SMD 8000 Stackpole 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RMCF2010JT560R good quality 457020 Stackpole 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77083154 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 150K OHM 8SIP
77083154 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 150Kohms 8Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com