Location : Home > 7 > 741C083470JP
741C083470JP
Share on FacebookShare on Facebook
741C083470JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
741C083470JP Resistor Networks & Arrays 47ohms 25V 5 80000 CTS Electronic Components 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
741C083470JP Resistor Networks & Arrays 47ohms 25V 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
741C083470JP RES ARRAY 47 OHM 4 RES 0804 1233200 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com