Location : Home > 7 > 741C083103JP
741C083103JP
Share on FacebookShare on Facebook
741C083103JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
741C083103JP RES ARRAY 10K OHM 4 RES 0804 575300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-2176092-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 6.65K OHM 0.1% 1/4W 0805
8-2176092-9 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 1411500 2015+ RES SMD 6.65K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 776500 2015+ RES SMD 6.65K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
8-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 781300 1534+ RES SMD 6.65K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
77061473 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP
77061473 CTS Resistor Products 898300 2015+ RES ARRAY 47K OHM 5 RES 6SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com