Location : Home > 6 > 6PCV-18-006
6PCV-18-006
Share on FacebookShare on Facebook
6PCV-18-006 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
18-6823-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-6823-90C Aries Electronics 157720 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-6823-90C Aries Electronics 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1653810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1653810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1653810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 26POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1653810000 Weidmuller 157690 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited