Location : Home > 7 > 7M25000052
7M25000052
Share on FacebookShare on Facebook
7M25000052 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7M25000052 657894 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
7M25000052 44760 INSTOCK ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
7M25000052 13+ 657894 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
7M25000052 657894 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
950428-8200-AR-TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
950428-8200-AR-TR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
950428-8200-AR-TR 3M 287970 2016+ CONN SOCKET 28POS 2MM R/A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
950428-8200-AR-TR 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 28POS 2MM R/A SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
950428-8200-AR-TR IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-028-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-028-30-002101 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-028-30-002101 Preci-Dip 147760 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-028-30-002101 Preci-Dip 287510 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1638370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1638370000 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1638370000 Weidmuller 147580 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1638370000 Weidmuller 298650 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68786-103LF Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Open Top 0.100" (2.54mm) Gold or Gold, GXT?
68786-103LF Amphenol FCI 157390 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
68786-103LF Amphenol FCI 278850 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873401223 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1072490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)