Location : Home > 6 > 6HQ6R8DAADA
6HQ6R8DAADA
Share on FacebookShare on Facebook
6HQ6R8DAADA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
6HQ6R8DAADA Ceramic Disc Capacitors 100volts 6.8pF .5pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
6HQ6R8DAADA CAP CER 6.8PF 500V RADIAL 685500 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
6HQ6R8DAADA CAP CER 6.8PF 500V RADIAL 685500 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6HQ6R8DAADA Ceramic Disc Capacitors 100volts 6.8pF .5pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd