Location : Home > 6 > 66925-024LF
66925-024LF
Share on FacebookShare on Facebook
66925-024LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
66925-024LF CONN RCPT 48POS T/H R/A GOLD 287290 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66925-024LF CONN RCPT 48POS T/H R/A GOLD 147570 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-87-151-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-87-151-41-205101 IC 57970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-151-41-205101 Preci-Dip 146990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
2-1814643-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
2-1814643-1 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1814643-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-1814643-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 24POS DIP IC GOLD EKT Electronics Co., Ltd
2-1814643-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 24POS DIP IC GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
410-83-230-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-230-41-001101 Preci-Dip 157610 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-230-41-001101 Preci-Dip 297410 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38337-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38337-15-0 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38337-15-0 NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395205721 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
325018-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1981520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1981520000 Weidmuller 157810 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1981520000 Weidmuller 298370 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0701075036 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)
63968-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.205" (5.21mm), 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female Solder Connector Non-Insulated