Location : Home > T > TA-3.6864MBE-T
TA-3.6864MBE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TA-3.6864MBE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA-3.6864MBE-T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 139420 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TA-3.6864MBE-T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 41645 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TA-3.6864MBE-T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 139420 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TA-3.6864MBE-T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 57069 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TA-3.6864MBE-T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 88450 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-179-18-111101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 179POS GOLD
510-87-179-18-111101 IC 56000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-179-18-111101 Preci-Dip 156940 2016+ CONN SOCKET PGA 179POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-179-18-111101 Preci-Dip 277990 2016+ CONN SOCKET PGA 179POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-250-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-250-41-018101 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-250-41-018101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-250-41-018101 Preci-Dip 288410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796709-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387700327 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1756510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1756510000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1756510000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 180 12POS AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1756510000 Weidmuller 147120 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
433305-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
794214-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm)
794214-1 STOCK 46200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
794214-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
794214-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 24POS MINI UNIV-MATE 2 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
09185206329 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole