Location : Home > 6 > 63ZL82MEFCT78X16
63ZL82MEFCT78X16
Share on FacebookShare on Facebook
63ZL82MEFCT78X16 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
63ZL82MEFCT78X16 CAP ALUM 82UF 20 63V RADIAL 806700 Rubycon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
63ZL82MEFCT78X16 CAP ALUM 82UF 20 63V RADIAL 98570 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
63ZL82MEFCT78X16 CAP ALUM 82UF 20 63V RADIAL 98570 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63ZL82MEFCT78X16 CAP ALUM 82UF 20 63V RADIAL 1436900 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03104 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 0.50" PLENUM BRAIDED SLEEVING