Location : Home > 6 > 63YXF220MEFCT810X20
63YXF220MEFCT810X20
Share on FacebookShare on Facebook
63YXF220MEFCT810X20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
63YXF220MEFCT810X20 CAP ALUM 220UF 20 63V RADIAL 98370 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63YXF220MEFCT810X20 CAP ALUM 220UF 20 63V RADIAL 1229100 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
63YXF220MEFCT810X20 CAP ALUM 220UF 20 63V RADIAL 98370 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
63YXF220MEFCT810X20 CAP ALUM 220UF 20 63V RADIAL 612100 Rubycon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
63YXF220MEFCT810X20 CAP ALUM 220UF 20 63V RADIAL 506900 Rubycon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865080453014 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 330 UF 20% 25 V