Location : Home > 5 > 531EC250M000DG
531EC250M000DG
Share on FacebookShare on Facebook
531EC250M000DG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
531EC250M000DG OSC XO 250.000MHZ LVPECL SMD 31855 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
531EC250M000DG OSC XO 250.000MHZ LVPECL SMD 139630 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
531EC250M000DG OSC XO 250.000MHZ LVPECL SMD 57279 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
531EC250M000DG OSC XO 250.000MHZ LVPECL SMD 89130 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
410-83-250-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-250-01-640101 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-83-250-01-640101 Preci-Dip 147690 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-250-01-640101 Preci-Dip 288390 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com