Location : Home > 5 > 520T25DA19M2000
520T25DA19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T25DA19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T25DA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 140050 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T25DA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 42275 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T25DA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 140050 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T25DA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57699 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T25DA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-136-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-1969584-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
M50-3612042R Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
M50-3612042R Harwin Inc. 157870 2016+ CONN HDR 1.27MM SMD AU 40POS Unitronix Electronics Limited
M50-3612042R Harwin Inc. 288070 2016+ CONN HDR 1.27MM SMD AU 40POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1975053 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1975053 Phoenix Contact 156940 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1975053 Phoenix Contact 297410 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794630-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin-Lead
1-794630-4 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-794630-4 40054 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1-794630-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-794630-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3MM 14POS DUAL TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395105616 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5443399 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole